מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

את מי להזמין למסיבה  12.03.2009

מסיבת רווקות מתחילה ונגמרת בכלה, האירוע כולו סובב סביבה ונועד בשבילה לכן אין ספק כי רשימת המוזמנות צריכה לנבוע ממנה ובדרך כלל תכיל את מעגל החברות הקרוב ביותר אליה, לעתים החברות מעדיפות לערוך לכלה המיועדת מסיבת הפתעה על פני מסיבת רווקות מתוכננת מראש, במקרים כאלה רשימת המוזמנות יכולה להוות אתגר לא קטן.

מסיבת רווקות שנעשית ללא שיתוף הכלה מחייבת זהירות, אסור למארגנת בשום פנים ואופן ליצור מסיבה שתרצה אותה, צריך להיצמד לרצונותיה והעדפותיה של הכלה בכל פרט ופרט. מסיבת רווקות רווית אלכוהול לכלה שלא שותה או סוף שבוע ארוך לכלה שבקושי מצליחה להתפנות לארוחת צהריים הן רק שתי דוגמאות לתכנון לקוי מאד של מסיבת רווקות. גם הזמנת אנשים לא רצויים נכנסת לרשימה הזאת ולא רק שהיא ניכנסת לשם היא זוכה במקום הראשון. אורחת שתגרום לכלה להרגיש לא בנוח היא בעיה ללא פתרון, הרי לא תגרשו אורחת לאחר שהגיע מה גם שסביר להניח שהכלה לא תספר לכם על זה בזמן המסיבה.

אז איך אפשר ליצור רשימת מוזמנות אידאלית שתעזור ליצור מסיבת רווקות נעימה גם מבלי לשתף את הכלה?
דבר ראשון כדאי להתייעץ עם החברה הכי טובה, אולי אפילו להיפגש מספר חברות קרובות ולהתחיל לבנות רשימת מוזמנות, לאחר שיצרתן סוג של רשימה כדאי לעבור עליה שוב ולראות אם יש מישהי שאתן לא בטוחות לגבי רמת הקירבה שלה לכלה או לגבי ההתאמה לרוח המסיבה. אין מה לעשות לפעמים יש בתוך מעגל החברות של הכלה בנות שפשוט לא ייהנו מחוויה של מסיבת רווקות. כמובן שחשוב להזמין אותן אבל בחישוב הכללי עדיף לדעת מראש לא לסמוך עליהן.

המשתתפות באירוע יתנו את הטון הכללי לכל מסיבת רווקות ותירכובת לא נכונה עלולה להכשיל דם את מסיבת הרווקות הכי מתוכננת בעולם. חשוב לשים לב ולהשקיעה מחשבה ביצירת הרשימה והכי חשוב לא לשכוח את הכלה. טעמן האישי של המארגנות אינו רלוונטי כלל, עליכן להתרכז בכלה ובמה ובמי שיעשה לה טוב. גם עם לאחת המארגנות, אפילו אם זאת החברה הכי טובה של הכלה, יש איזו בעיה עם מישהי אחרת ממעגל החברות מסיבת רווקות היא בדיוק הזמן להניח לבעייתיות בצד למען כלת האירוע.

רשימת מוזמנות מצומצמת ואיכותית תשיג מסיבת רווקות הרבה יותר טובה מכל רשימה עמוסה שנולדה מחוסר ידע וחוסר תכנון.הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים