מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

בדרך לחופה  30.10.2009

בדרך לחופה / מאת מרדכי שרם גרפולוג
 
כאשר אנחנו בתחילת קשר חדש מציפים אותנו המון רעיונות ופנטזיות ובמוחנו אנו יכולים לראות תמונה צבעונית וברורה, אולם למציאות ישנה דרך לנפץ את חלומותינו.
 
 במקרים רבים אנו חושבים שאנחנו בחרנו את בן/בת זוגנו. כאשר האהבה היא עיוורת, הנישואים פוקחים את עיניה. מובן שלאשליה יש צד מרכזי ומכריע כדי להראות לנו את ההתחברות הפנימית, אולם לאחר תקופה הדבר מתפוגג. האהבה הינה שיקוי לריפוי וברוב המקרים היא תלויה בדבר ולכן במהלך השנים אנחנו מרגישים את ההתפוגגות שלה משום שהייתה תלויה בדבר פיזי. בכל תהליך הזוגיות אנחנו מגלים קונפליקטים או מרגישים תקועים.
 
אם נתבונן ונבחן את המילה אהבה נגלה שהיא מסתכמת בגימטרייה במספר - 13. המילה "אחד" אף היא בגימטרייה נותנת לנו את המספר – 13. כיצד זה אפשרי ששני אנשים שונים הופכים לאחד? האם דבר זה הוא מובן מאליו? קשרים זוגיים אינם נוצרים מתוך אהבה אמיתית אלא מתוך קונפליקט. 2 אנשים עם מהות פנימית שונה לחלוטין נפגשים, מתחברים ומתפקדים כאחד. הדבר לא קל ומציב אתגרים לא פשוטים.
 
אחד הקשיים הגדולים ביצירת קשר נעוץ בעובדה שכל אחד מהצדדים לאחר החתונה צריך לוותר על הפנטזיות והמחשבות שהיו לו בעבר, אולם הדבר אינו פשוט וכל אחד מבני הזוג רוצה לחזור לתקופה שלפני החתונה כך שנוצר פער בין הרצוי למצוי. כמובן שפער זה הינו דבר הגורם לחוסר תקשורת ולכן המסקנה היא – כדי להשיג את הקשר הרצוי אנו צריכים ליצור שינוי פנימי בתוכנו. אתם הקוראים, נסו לחפש בעצמכם שלושה דברים אשר ישפרו את היחסים בניכם, לדוגמא: להפסיק להיות ביקורתיים, לדייק בזמנים, להודות ולהעריך את בן/בת זוגנו. ישנו משפט המגדיר את החיים כבמה ואותנו כשחקנים. כאשר אנו בוחנים דפוסי התנהגות של אדם הקרוב אלינו, אנו יכולים להבין שחלק מהדברים קשורים אלינו ויש לנו קשר מחיים קודמים, בחיינו אלה, המשותפים (גלגולי נשמות).
 
 המשוואות בהם נכשלנו, או מצבים של תקיעות בחיים הם דברים שחוזרים על עצמם כמו סרט. כל עוד לא נערוך את הטקסט מחדש ונתקן את הפחדים, השנאה והטינה, הדברים ימשיכו ויחזרו על עצמם ולכן היכולת ליצור שינוי בחיינו היא זאת שיקבע את מידת האיכות בה נחייה עם בן/בת זוגנו. במקרים רבים אנו נוטים להצדיק סיבות לחוסר הצלחתנו או לחוסר התמודדותנו האישית ולוקחים את מידת האחריות האישית ומעבירים אותה לאדם אחר, אולם הבעיה לא נפתרה, היא עברה מימד ותחזור אלינו כמו בומרנג בעוצמה גדולה יותר.
 
 חשוב לקבל החלטה של שינוי אישי וכך כל הסובבים אותנו יצרו שינוי בחייהם. זוג שרוצה להתחתן צריך להבין את המשמעות שבדבר. רוב האנשים משקיעים את רוב זמנם וכספם בדברים גשמיים, אולם במהות הפנימית אין להם מושג מה הם עושים. חתונה הינה חיבור בין גבר לאישה. בזמן החופה נערך כמעין "ניתוח" מטאפיזי אשר מחבר את חצאי נשמות החתן והכלה. חשוב לציין שלמחשבות של בני הזוג מתחת לחופה יש משמעות רבה וקריטית אשר תקבע את המשכיות הקשר הזוגי ולכן יש צורך לכוון את המודעות שלהם מתחת לחופה ולכוון שהם נהפכים לאחד (13 = אהבה). כוונות החופה – כל זוג שמתחתן יכול להשתמש בכוונות הללו חתונה. רגע השיא. חודשים ארוכים של הכנה. שמלה, אולם, רב מזמר, הזמנות, תקליטן, שיר שבירת הכוס, שיר הסלואו, צלם, מאפרת, צילום בשקיעה, בגדים, נעליים, הקצאה של מאה אורחים לצד של הכלה ועוד מאה ושמונים לצד של החתן וטבעת. כזו ששווה פרוטה.

האם מישהו עצר פעם לשאול לשם מה? מה משמעות היום הזה? מדוע אנו מזמינים את אוהבינו לחגוג איתנו? מה משמעות הטקס? מכאן אנו יכולים ללמוד את העיקרון החשוב הראשון,
 
 1. חשיבות כוונות הקהל. לא באיזה ניגון ישיר הרב ולא באיזה צבע יבחר החתן לחליפתו. הדבר החשוב ביותר בחופה הוא הקהל וכוונותיו. בדיוק כמו שבזמן ניתוח לב פתוח, מחכים קרוביו של המנותח מחוץ לחדר הניתוח ומתפללים לשלומו, כך גם כאן, להבדיל, נדרש הקהל לעטוף את בני הזוג באהבה ובכוונות טובות, בדיוק לשם כך הוזמנו הקרובים! לא בכדי לאכול בבופה או כדי לממן את ההוצאות המנופחות! הרי בזמן החופה הם מדברים בטלפון, מנשנשים או מעשנים ומדברים בצד על כדורגל, אז מה, הם משפיעים לי על הזוגיות? התשובה היא כן ומישהו צריך להגיד להם את זה, הרב הרי לא מסביר אלא ישר ניגש לניתוח. יופי, אז רצוי להסביר ולבקש מהקהל, כמה דקות לפני החופה, להסתדר במעגלים לפי קירבה סביב החופה רגע לפני כניסת הזוג ולאהוב. לאהוב באמת רק לעשר דקות תמימות. תאמינו או לא, זו תהיה המתנה האמיתית שלהם והם גם יזכרו את זה.
תבדקו ותראו. כל הזוגות מנסים להיות כל כך מיוחדים ויצירתיים ולעשות חתונה שכולם יזכרו, הרי בסופו של דבר כל החתונות דומות..
 
2. מחשבות החתן והכלה לחתן ולכלה אסור בתכלית האיסור לחשוב על שום דבר אחר במהלך החופה. הם חייבים, כמו במדיטציה, לזרוק את כל המחשבות על איך הם נראים או מצטלמים, על מזג האוויר או אריכות הטקס. הם חייבים להיות מנותקים מהבלי העולם הזה ולהתרכז במה שכרגע מבצעים על נשמותיהם. שמישהו אחר ידאג לכל העניינים הטכניים של החתונה – בני הזוג נמצאים כרגע עם השכינה שבאה לתת את ברכתה.

3. טקס החופה היהודי העובדה שאין לנו מושג מה מסמלים סימני ההיכר של החופה איננה כלל ועיקר עילה לוויתור עליהם, אלא סיבה נהדרת ללמוד. פשוט לשבת וללמוד במקום לבזבז זמן על עוד אתר מתחתנים. ולא, אין קשר לעובדת היותי חילוני או דתי, או מה הקשר שלי לאלוהים. אדם צריך להבין למה אנשים גדולים וחשובים, תיקנו דווקא את המנהגים הנ"ל ולא אחרים. אימון והכנה זוגית לחופה: רגע לפני היום הגדול, כשהכול מלחיץ מסביב, לוקחים נשימה עמוקה ומתבוננים פנימה, כיחידים וכזוג. נפגשים להעצים חלומות משותפים. מתחברים רגשית ורוחנית, וברגע השיא בטקס טרום חופה, מחברים את האורחים בכוונה משותפת להצלחת הזיווג. בקיצור,רוצים להצליח במשחק החיים? חייבים להתאמן לפני כן. אשמח להיפגש עמכם ולסייע בנושא זה.לפרטים נוספים ותיאום פגישה 052-6928897 גאולה (כוונות החופה על פי חכמת הקבלה).


הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים