מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

מסיבת רווקות רגע לפני  15.12.2010

מסיבת רווקות – רגע לפני היום הגדול

החברה הכי טובה שלכן עומדת להתחתן. הכול כבר מוכן לקראת מסיבת החתונה ובשיחות איתה, אפשר לשמוע גם דרך הטלפון כמה היא נרגשת (וכן, גם קצת לחוצה). אבל, רגע לפני שהיא מתמסדת והופכת באופן רשמי לאשת איש, זה הזמן לארגן לה מסיבת רווקות, מסיבה שאולי תצליח לשחרר אותה קצת מההתרגשות המטורפת שהיא נמצאת בה עכשיו או לפחות תחזק את ידה.

מסיבת רווקות – את מי להזמין?
מסיבת רווקות, היא מסיבה אשר כולה על טהרת הנשים. האורחות באירוע של מסיבת רווקות תהיינה בדרך כלל, כמה חברות טובות, אחיות, בנות דודות ולעיתים גם האימהות של כלת המסיבה ושל בעלה העתידי (בדרך כלל הזמנתן או אי הזמנתן למסיבה תהיה תלויה בתוכן האמנותי המתוכנן באותה מסיבת רווקות). במין אחוות נשים שכזאת, תתכנסנה כול המוזמנות בבית של אחת הבנות, בצימר או בוילה ששכרתן ללילה או בכל מקום אחר שהחלטתן לקיים בו מסיבת רווקות.

מסיבת רווקות – מה יכלול הכיבוד?
הכיבוד במסיבת רווקות יהיה בדרך כל מגוון. מהסיבה הפשוטה, שכל אחת תתבקש להכין משהו בבית ורוב הנשים ירצו להרשים את חברותיהן ביכולות הבישול שלהן. התפריט במסיבת רווקות בדרך כלל יכלול: כמה סוגי קישים, סלטים מיוחדים, פסטות עם כל מיני רטבים, סושי וברוב המקרים אחת המשתתפות במסיבת הרווקות תרצה להרשים את חברותיה בכך שלמדה להכין איזה מאכל עדתי מסורתי מאימא שלה, אז בשולחן לצד הקישים יהיה גם מגש עם גפלטע פיש, קובנה או חריימה (או לפחות משהו שדומה לזה).

מסיבת רווקות – ובתוכנית האמנותית...
מסיבת רווקות תכלול ברוב המקרים גם תוכנית אומנותית שבמרכזה יעמוד איש מקצוע כלשהו, זה יכול להיות נומרולוג, אסטרולוג או קוראת בקלפים אשר יספרו לבנות ובעיקר לכלה העתידית מה צפוי להן בעתיד. אלו יכולים להיות גם מנחי סדנאות שילמדו את הבנות להכין או ליצור משהו חדש. זאת יכולה להיות סקסולוגית וזה גם יכול להיות חשפן. ישנם שלל אנשי מקצוע המציעים תכנים ייחודיים ומגוונים לאירועים בסגנון של מסיבת רווקות, הבנות צריכות רק להחליט למה הן הכי מתחברות ולהזמינו לאירוע. הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים