מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

נומרולוגיה – מה אומרים עלינו המספרים והאותיות?  09.07.2014

רבים מאיתנו שמעו מידי פעם על נומרולוגיה, לא כולם יודעים בדיוק למה הכוונה אבל הזמנת נומרולוג למסיבת רווקות יכולה להיות חוויה מיוחדת במינה הן לכלת השמחה והן לחברות הכי טובות שלה. חוויה מיסטית לכל דבר ועניין, לאחריה יצאו המוזמנות עם תובנות חדשות לגבי משמעותם של מספרים ולגבי המזל שלהם, וככלל, זוהי עוד דרך נחמדה להעביר את המסיבה בנעימים.

כוחם של המספרים ומהי נומרולוגיה?

המשמעות של נומרולוגיה היא לימוד המספרים, ההיגיון שבמספרים, זוהי דרך עתיקת יומין על מנת לנתח את שמו ואישיותו של האדם וכמו גם לחזות את גורלו, משהו שכל אחד מאיתנו מתעניין בו על מנת לעשות קצת סדר בדברים. וממה מורכבת תורת הנומרולוגיה? ובכן ישנם שני מרכבים עיקריים: מספרים ואותיות. מדובר על אותיות שמו של האדם ואילו המספרים מייצגים את תאריך הלידה שלו. ישנו קשר הדוק בין האותיות של שם האדם לבין תאריך לידתו, או יותר נכון לומר, מספרי תאריך לידתו, קשר זה נוסד מרגע היוולדו של האדם ומתן שמו.

לשם מה נומרולוגיה?

האם לנומרולוגיה יש מטרה? בהחלט כן. באמצעות תורת המספרים והאותיות נכיר את האישיות של כל אחד ואחד מאיתנו וניתן גם לחזות את העתיד. הנומרולוגיה עושה שימוש בכל האותיות, במקרה שלנו 22 אותיות בעברית, לכל מספר משמעות נפרדת משלו.

מה משמעות המספרים?

מספר 1 – מספר זה מייצג מנהיגות, כוח, עוצמה, ביטחון עצמי, תהילה ודרמטיות.
מספר 2 – מייצג חום, ביתיות, משפחתיות, רגישות, עדינות ואהבה.
מספר 3 – מספר זה מייצג הרפתקנות, אינטליגנציה, יושר, עצמאות, חופש.
מספר 4 – מייצג ארגון, סדר, שמרנות, חריצות ושאפתנות.
מספר 5 - מייצג תקשורת, אופטימיות, חינניות, קלילות וידידות.
מספר 6 – מייצג הרמוניה, יופי, גמישות, צדק, שלווה ופייסנות.
מספר 7 – מייצג פילוסופיה, התבודדות, חוכמה, השכלה ורוחניות.
מספר 8 – מייצג מסתוריות, שנינות, חוכמה, מקוריות ומזל בעת סכנה.
מספר 9 - מייצג אנרכיה, מרץ, טוב לב, נדיבות, נאמנות ויושר אישי.

איך יוצרים מפה נומרולוגית?

על מנת ליצור מפה נומרולוגית יזדקק הנומרולוגי לכמה נתונים: שם הלידה המלא של האדם כולל שם פרטי ושם משפחה, השם העכשווי במקרה והשם המקורי שונה, ותאריך לידה. שיטת הניתוח הינה מורכבת למדיי ומיועדת אך ורק לאנשי מקצוע, אולם ישנן גם שיטות קלות על מנת לנתח את שמותיהם של בני אדם. אפשר למשל להתייחס רק ליום הלידה של האדם כך שאנשים שנולדו למשל בשלישי לחודש ובהתאם למה שאומרים המספרים יהיו הרפתקנים יותר, ואילו אלה נולדו בראשון לחודש יהיו בעלי כושר הנהגה. מי שנולד ברביעי לחודש יהיה טיפוס יציב ומי שנולד בחמישי לחודש יהיה טיפוס תקשורתי וקליל וכן הלאה. אין ספק, כל אחד מאיתנו ישמח לדעת מה אומרים עליו המספרים ומה אומרות עליו האותיות, ולכן הזמנת נומרולוגית מקצועית למסיבת רווקות הינה רעיון מקורי ונפלא.


הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים