מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

סקסולוגיה ומסיבת רווקות  20.07.2009

בשבוע שעבר הוזמנתי אל מסיבת רווקות בבית פרטי של חברה, כששאלתי מה בתוכנית נתבשרתי שזאת מסיבת רווקות בסימן סקסולוגיה. התגובה הראשונית שלי הייתה בעייתית, כמובן שאני אלך, מדובר מחגיגית מסיבת רווקות של חברה טובה אבל סקסולוגיה?

מה זה בעצם סקסולוגיה? מה קשור סקסולוגיה וחגיגת מסיבת רווקות. או, אז קשור מאד.

סקסולוגיה מתעסקת בכל הנושאים שמסקרנים את כולנו אבל לא לכולנו יש אומץ לפנות אל סקסולוג או סקסולוגית אצל חלקנו האסוציאציה הראשונה לשמע המילה סקסולוגיה היא טיפול רפואי בבעיות מין, חלק אחר מדמיינים דווקא שיחות על צעצועי מין ושיפור חיי המין, האמת בנוגע אל סקסולוגיה מכילה גם את זה וגם את זה.

סקסולוגית מקצועית היא אשת מקצוע שמחזיקה בתואר אקדמאי רלוונטי המקנה לה את הכלים להתמודד עם הצד הפיזי של העולם המיני כמו גם עם הצד המנטאלי שלו. בעזרת סקסולוג טוב כול מחסום יכול להשתחרר וכל מערכת זוגית יכולה לשפר את חיי המין שלה ובכך גם את הזוגיות כולה. יכול להיות מידע יותר חיוני מזה לכלה שעוד רגע נכנסת למערכת זוגית מחייבת?

הטריק עם סקסולוגיה הוא לדעת להזמין אנשי סקסולוגיה שלא רק מבינים בנושא אלא יודעים גם איך להעביר אותו בצורה המתאימה לחגיגת מסיבת רווקות קלילה ומגניבה. מסיבת רווקות היא לא מקום לטיפול סקסולוגיה מעמיק אבל זאת בהחלט הזדמנות מצוינת ללמוד, להקשיב לנשים אחרות, לקבל עצות שימושיות לחיי מין מספקים, להשתעשע, לחוות את המבוכה הראשונית הזו יחד ולהשתחרר בין נשים אחרות שחוות דברים דומים.

וזה מה שעשו במסיבת הרווקות אליה הלכתי, הסקסולוגית נכנסה בתזמון מושלם, התיישבה בין כל בלוני הלבבות שסודרו קודם והציגה את עצמה ואת הידע שלה בנושא, לאחר מיכן זכינו להרצאה קצרה ומשעשעת על מה זה סקסולוגיה ומתי כדאי מאד לפנות אל סקסולוג או סקסולוגית ולאחר מכן החלו הטיפים לבקוע, לעיתים בצרוף עם הדגמות, אביזרים והרבה הרבה צחוק. כל הבנות כולל אני מצאנו את עצמנו מאד מתעניינות במה שהיה לאותה סקסולוגית להגיד והאמת ממש רציתי שזה יהיה קצת יותר ארוך אבל א היא קמה ולקחה את הכלה הצידה לשיחה קצת יותר פרטית כנראה.

סך הכל היה ממש נחמד ובפעם הבאה שאני אשמע סקסולוגיה ומסיבת רווקות אני כבר אגיב אחרת לגמרי.הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים