מסיבת רווקות - הפורטל

פרסום באתר  |   מי אנחנו  |   יצירת קשר  |   הוספה למועדפים
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים

אפרסק

_פריסה ארצית_
טל': 072-3341182
טיפים ועצות
עצות לדייט מוצלח:
 1. מידע- לבנות בעיקר יש את היכולת להוציא לבנים את ההתלהבות בשלל ברורים. חשוב לבקש אינפורמציה לפני הפגישה רק תדאגו בנות לברר בקווים כלליים וזה ילך מהר.
 2. עצה חשובה- אל תנסו להשוות את הבחור שרק הכרתן לאיזו דמות מוכרת מעברכן או אהוב לשעבר שהציב רף גבוה,תשתדלו לראות בו את הדברים המקסימים שיש בו.
 3. שיחת טלפון- הראי לו בשיחת הטלפון התלהבות ושמחה לפני הפגישה ותזכרו, בנים אוהבים בנות שמחייכות ושמחות בעיקר בשיחות הראשונות.
 4. הכנה לפגישה- חשוב שתזכרי להיפגש במקום בו תרגישי נינוחה, מקום שבו תוכלי לדבר ולהכיר את האדם שמולך ( בוודאי לא מקום בו את צפויה לפגוש אקסים שלך...)
 5. פגישה- זכרו בנות כי הבנים הם יצורים פחות פנימיים מאיתנו ולכן הקדישי תשומת לב למראה החיצוני אך לא באופן מוגזם ( שהבגד יחמיא והבושם יהיה במידה וכו...).
 6. שיחה- אם בשיחות הטלפון הראית התלהבות ושמחה, למדי כמה בדיחות מצחיקות אשר ישמשו אותך באופן ספונטני קצת חיוכים והרבה מצב רוח, ספרי על עצמך מבלי לנסות להרשים תהיי את עצמך בכנות מלאה.
 7. ביישנות- אם הבחור ישאל אותך אם את רעבה? אולי צמאה? לנו הבנות יש תמיד את התגובה המיידית להגיד לא תודה. הזמיני אבל במידה זה יכבד את הצד השני ולא יגרום למבוכה.
 8. חוסר הצלחה- אנחנו אלופות בלדעת אחרי 22 שניות בערך שזה לא האחד ובכל זאת כבדו את האדם בפגישה נעימת הליכות לבבית ואדיבה והיפרדו לשלום.
 9. הצלחה- בסוף פגישה מוצלחת אשר בד"כ תימשך אל תוך הלילה, הרשו לבן זוגכם לפגישה ללוות אתכן והיפרדו בלילה טוב (נו טוב אני איתכן בנות אפשר גם נשיקה אבל רק נשיקה!!!).
 10. הטלפון שאחרי- בד"כ לפי המנהג הבחור מתקשר אז בנות אם נראה לכן שהפגישה הצליחה ושיש התאמה כאשר השיחה מגיעה תזרמו בהנאה...
 11. עצה אחרונה בהחלט- תנסו בנות לבוא לפגישה מתוך מחשבה מוחלטת שאתן עושות את האדם שמולכן מאושר יותר ושמח יותר באמת ובתמים.
כשתעשו זאת לא תאמינו מהיכן יגיעו הדברים הטובים גם כשהפגישה אינה מוצלחת.אל תשכחו כי אנחנו הבנות והם הבנים באים מעולמות שונים ולכן תהיו מלאות בטוב לב,אהבה, אכפתיות ובעיקר ברצון גדול.
 
טיפים לסקס וזוגיות טובה:
 1. התלהבות בסקס – עשי זאת כמה שיותר נסי אף פעם לא להגיד לא ולעולם אל תחשבי או תדברי תוך כדי מעשה או לפניו על דברים ומטלות אחרות.
 2. החלקים האינטימיים שלו- תשיגי השגים מדהימים בכך שתגעי, תאהבי ותרצי את איבר מינו. געי בו, לטפי אותו, שחקי איתו, השתמשי בפיך... התייחסי אליו לאורך כל הסקס....
 3. מחמאות- ספרי לו מה את אוהבת בגופו, תעודדי אותו בזמן הסקס זה ישמח אותו ויגרום לו להענות לכל בקשותייך במיטה.
 4. פנטזיות- תשתמשי בדימיון שלך כדי להכניס כמה שיותר מצבים שונים לחדר המיטות שלך, משחקי תפקידים, דיבורים מלוכלכים.....וכו.... נסי בכל פעם משהו שונה.
 5. אל תשתמשי במין כנשק נגד בן זוגך.המיניות היא חלק בסיסי באדם ומניעת יחסי מין תיצור הצדקה לפגיעה , בגידה, נקמה,וכו' אהבה ומיניות היא מקרבת מאוד וחוסר מגע עלול לגרום להרס בלתי הפיך. ותמיד זכרו בנות: מי שמשתמשת במיניות כנשק נגד בן זוגה בסופו של דבר פוגעתאך ורק בעצמה ובזוגיות שלה.
 6. יוזמה בסקס – לקיחת ההובלה תעודד את הגבר שלך, רמת תשומת הלב שתקבלי תהיה מחוללת פלאים.
 7. העונג שלך- התשוקה שלך תדליק אותו, ספרי לו בקול חושני ומגרה מה מדליק אותך איפה את אוהבת שנוגעים בך, פנטזיה שהיית מממשת וכו... וכו... זה יגביר אצלו את הריגוש וימקד אותו בך ובסקס כולו.
 8. מזל טוב! הרגע המאושר מתקרב ואת תוהה מה תוכלי לעשות בכדי להגיע לרגע המיוחל כשאת במיטבך, זוהרת וקורנת. הכי חשוב...תנוחי, תהיי רגועה ותהני!!!
 9. כתבו מכתב שבו אתם מסבירים לאדם קרוב מדוע אתם אוהבים אותו. אל תתקמצנו במילים. נמקו. רדו לפרטים. כתבו לו על כל מה שטוב בו. על כל מה שיפה. ספרו לו כמה הוא חשוב לכם. כמה הוא יודע להקשיב. כמה הגון, מעניין, מתחשב ומשעשע הוא. ספרו לו כי הוא חשוב לכם. ולבסוף, גם אם הוא שכן, בן משפחה, או עמית שאתם פוגשים כל בוקר בעבודה, שלחו לו את המכתב בדואר.
 10. שבו זה מול זה בעירום, ושחקו את המשחק הבא: כל אחד בתורו מצביע על חלק מסוים באיבריו האינטימיים, מסביר את מהותו ומגדיר איך הוא אוהב שיגעו בו בנקודה הספציפית הזו. קחו את המשחק הזה ברצינות רבה, שחקו אותו בדייקנות, הקדישו לו את כל הזמן הדרוש לכם ואל תדלגו על אף סנטימטר.

חוות דעת
שני
28.04.2010
ערכנו מסיבה ב23.4.10
רצינו להגיד לך תודה תודה תודה..הפעלה מדהימה מרגשת סקסית ובעיקר מצחיקה.
המון משחקים מהממים הרבה טיפים ועצות ובקיצור רוני את אלופה...השארת אותנו עם טעם של עוד והבטחה מאיתנו...ניפגש בשמחות נוספות תהיי בטוחה...ממני שני המארגנת והילה הכלה...
חנית
30.09.2009
מעולה
מעיין
11.06.2009
בזכות רונית מסיבת הרווקות שלי היתה הכי מדהימה בעולם!!! אוהבת ומתגעגת מעיין לוי.
עינת
11.06.2009
רציתי להודות לך
היה ממש כיף יום חמישי
וזו הייתה החלטה הכי נכונה לקחת אותך.
כל כך נהנו וצחקנו
ושמחנו
ועשית לנו שמש דברים מגניבים וכיפים גרמת לנו להיפתח ולשכח מכל מה שסביב

ביום למחרת כולן צלצלו בשביל להגיד לי כמה טוב היה.
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים