מסיבת רווקות - הפורטל

פרסום באתר  |   מי אנחנו  |   יצירת קשר  |   הוספה למועדפים
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים

כחול - מסיבת רווקות

כרמיאל
טל': 072-3341187
כחול - מסיבת רווקות

רגע לפני שנכנסים למסגרת... זה בדיוק הזמן המתאים לחתן המיועד ולחבריו (או לכלה וחברותיה) לחגוג וגם, להספיק לשאול ולשמוע על כל הנושאים המעניינים באמת.

הערב הזה במיוחד בשביל זה: למסיבות נשים – יעוץ נשי בלבד, לגברים: שני יועצים בערב אחד, מומחים, מדריכים ומאמנים בנושאי זוגיות ומיניות – עם מזוודה מלאה בצעצועים וראש כחול עם המון רעיונות איך להיכנס למוסד הנישואין ולהמשיך ליהנות, כי אנחנו מאמינים שמונוגמיות זה לא בהכרח מונוטוניות!

כשהוא מבטיח: שארה, כסותה ועונתה, למה הוא מתכוון?
כשהיא אומרת: כואב לי הראש, מה צריך לעשות?

רגע לפני... להוציא מצלמה ולצלם - יש כמה תמונות שלא ממש יתאימו לאלבום החתונה, אבל בהחלט יהיה לכם כיף לשמור!

משחקי ידע ומשחקי גיבוש – זכיתם – קיבלתם פרס, הפסדתם – תבחרו – שוט או שוט... העיקר שיהיה שמח.

מהערב הזה תצאו מומחים לכל רזי המין, תשמעו את הצד שלו ואת הצד שלה, מהם הסודות הכמוסים לעינוגה של אישה, מה נשים רוצות, איך להיות מאהבים טובים יותר ואיך לדאוג שהעונג הזה יימשך גם בשגרת הנישואין – טיפים, סיפורים, משחקים, צעצועים, פרסים וכמובן – מתנה מענגת במיוחד לחתן/כלת הערב – מזכרת מכל החברים ומהערב המיוחד הזה שמסמל התחלה של דרך חדשה – ועכשיו גם משופרת.

כשרוצים לעשות שמח, לצחוק, לשחק משחקים (עם פרסים!!!) מלאי הומור ועם קריצה שובבה, להכניס קצת פלפל לזוגיות ולחיים בכלל – המסיבות שלנו הם הפתרון. בעונג רב.

משך המפגש: כשעתיים.

סיגל צוקר, מאמנת ומדריכה למיצוי האהבה והמיניות. מרצה ומעבירה סדנאות בתחום תקשורת זוגית, מין ומיניות, נשיות וכמובן מנחה ערבים ומסיבות עם אוריינטציה חושנית ומשעשעת. השתתפה ומשתתפת כיועצת בפורומים באינטרנט (ובכללם MSN ישראל) בתוכניות רדיו ברשת א', ב-104.5 – רדיו צפון, ב"קול כינרת" וברדיו חיפה, פרסמה מדי שבוע את "הטור הכחול" בשבועון "צפון 1" וטיפים למיניות ב"נענע" ובחדשות המקומיות. הניסיון הרב במפגשים כאלה בנוסף לעבודה השוטפת בחנות יוצרים קרקע פורייה להומור המיוחד אותו היא משלבת בהרצאותיה ובסדנאותיה.
סיגל מאמינה כי ניתן להפוך את העיסוק בתקשורת זוגית, מין ומיניות לנושא לגיטימי, תרבותי, חווייתי ושונה.
על התפיסה הזו מבוססים כל המפגשים!


חוות דעת
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים